Про готель - Готель Зоряна Татарів

Наш готельно-відпочинковий комплекс знаходиться недалеко від основних об'єктів відпочинку в Карпатах. Складається з трьох котеджів (13 номерів) загальною вмістимістю 35 осіб. Зупинившись у приватній садибі «Зоряна», ви маєте можливість відчути домашній затишок наших котеджів, справжній смак гуцульської кухні і досхочу намилуватися неповторними пейзажами гірської природи. Для любителів гарячого відпочинку є фінська сауна на дровах з віником. Влітку відвідувачі нашої садиби можуть розважатися на свіжому повітрі в альтанках, смажити шашлики та готувати страви-гриль на мангалі. Ціна на проживання у нашій садибі невисока. Запрошуємо на відпочинок в Карпатах, ми завжди раді прийняти у себе гостей!

Умови проживання

1. Працюємо цілодобово та без вихідних. І без свят. 2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашому СПА Готелі. 3. No Smoking — це не просто табличка або нічого не варта прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли. 4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.

Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Ви можете скасувати своє бронювання, якщо у вас змінилися плани на відпочинок. Для скасування броні достатньо перейти по посиланню "Скасувати бронювання" у вашому листі підтвердження броні (якщо ви бронювали онлайн) або зв'язатися з відділом бронювання готелю за телефоном

Правила та умови

Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 15% вартості проживання. Правила скасування бронювання і повернення передоплати: При скасуванні бронювання більш ніж за 14 календарних днів до запланованої дати Вашого заїзду - оплата буде повернена в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на Ваш розрахунковий рахунок (карту) у гривні. При скасуванні бронювання менше, ніж за 14 календарних днів готель не повертає передоплату.

TravelLine: Аналитика